WIADOMOŚCI

Lopez: spodziewaliśmy się odejścia Allisona
Lopez: spodziewaliśmy się odejścia Allisona
Współwłaściciel zespołu Lotus, Gerard Lopez, zaprzeczył jakoby odejście Jamesa Allisona miało poważnie wpłynąć na funkcjonowanie jego ekipy.
baner_rbr_v3.jpg
Przed GP Hiszpanii świat F1 obiegła informacja, że James Allison odchodzi z Lotusa. Zespół szybko poinformował, że utalentowanego Brytyjczyka zastąpi Nick Chester, który w Enstone pracuje od 12 lat, zaznaczając jednocześnie, że spodziewał się takiej decyzji swojego byłego już dyrektora technicznego.

„Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że Allison opuszcza zespół, więc nie sądzę, że to przełoży się na nasze osiągi” mówił Lopez. „James to wspaniały facet, ale tutaj chodziło bardziej o koordynację.”

„Gdy Bob Bell opuszczał nas [na rzecz Mercedesa], mieliśmy panikę poza Enstone, ale nie u nas. Teraz jest tak samo. To na nas w żaden sposób nie wpłynie.”

„W Enstone posiadamy niesamowite talenty.”

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

9 KOMENTARZY
avatar
XyrfaX

15.05.2013 10:56

0

„W Enstone posiadamy niesamowite talenty.” i tego Wam życzę :)


avatar
Ageur

15.05.2013 11:11

0

Widać. Z takim budżetem, takie osiągi. Co by to było gdyby mieli więcej kasy na rozwój :)


avatar
KilaN

15.05.2013 11:23

0

jak dla mnie to jest początek agonii Lotusa...


avatar
Gosu

15.05.2013 11:34

0

Szczerze powiem, że nie wierzyłem w ten zespół po przejęciu go przez Lopeza. Fajnie jest się miło zaskoczyć/zdziwić.


avatar
sasza

15.05.2013 11:38

0

@ KilaN: Wiele osób ciągle to powtarza od momentu wycofania się Renault, a ten zespół ciągle idzie do przodu, rozwija swoje struktury, inwestuje w nowych ludzi z pomysłami...Takie wróżenie z fusów nie poparte argumentami jest co najmniej niepoważne.


avatar
Skoczek130

15.05.2013 15:02

0

@Kilall - znowu palnąłeś głupotę. Jeszcze zobaczysz, że Lotus wywalczy mistrzostwo. ;)


avatar
sly1234

15.05.2013 15:04

0

Gdyby nie fala kryzysu w europie, Lotus miałby dużo więcej sponsorów i dużą większą kase do dyspozycji


avatar
adrian1313

15.05.2013 16:17

0

A może to właśnie brak kasy robi z nich taki zespół, który tak wiele osiąga? @Skoczek130, masz "+" za swoją nieuwagę - Twoja wersja nicku KilaN'a brzmi lepiej :P


avatar
david9

15.05.2013 17:28

0

Odejście Kubicy też miało być końcem Lotusa i co? Dali rade stworzyli świetny bolid i są w czołówce. Ja im kibicuje i mam nadzieje ze objada i RedBulla i Ferrari.


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu